ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT1B QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355009
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Kód:
EAN:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Lesklý
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
VESA
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
5,8
Jas (cd/m2):
400
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT1B QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Diskusia k produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT1B QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP