ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT2A QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355008
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Nastaviteľná výška, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Kód:
EAN:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Lesklý
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
VESA, Nastaviteľná výška
Typ panelu:
IPS
Vlastnost:
Rovný
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
1000
Hmotnost (kg):
7,7
Jas (cd/m2):
400
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT2A QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Diskusia k produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFT2A QHD, 2560 x 1440, 180Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP