ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QRT1B, 2560 x 1440 QHD, 180Hz, 5000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód:
EAN:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Lesklý
Rozhranie:
DisplayPort
Výbava:
VESA, Zakrivený panel, Reproduktory
Typ panelu:
VA
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
HDMI, DP
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Vlastnost:
Prohnutý
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
5000
Hmotnost (kg):
6,3
Jas (cd/m2):
300
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QRT1B, 2560 x 1440 QHD, 180Hz, 5000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Diskusia k produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QRT1B, 2560 x 1440 QHD, 180Hz, 5000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP