Cloudový router Switch PoE CRS354-48P-4S+2Q+RM
špičkový výkon s PoE-out pre masy: viac portov 10G a dokonca 40G, pretože na rýchlosti záleží
Tento výkonný prepínač má 48 portov RJ45 1G a 4 porty SFP+ 10G. K dispozícii sú aj 2 porty 40G QSFP+
na extrémne rýchle optické pripojenie alebo prepojenie s inými zariadeniami s rýchlosťou 40 Gb/s. Všetkých 48 ethernetových portov ponúka rôzne možnosti napájania: pasívne PoE, nízkonapäťové PoE, 802.3af/at (typ 1 "PoE" / typ 2 "PoE+") s automatickým rozpoznávaním, vďaka čomu je tento prepínač najjednoduchším riešením na napájanie aj tých najväčších zostáv. Pripojili sme mohutný napájací zdroj, ktorý dokáže poskytnúť 750 W výkonu - tento prepínač toho zvládne veľa. K dispozícii je aj špeciálny držiak na jednoduché vedenie káblov. 48 portový šampión, na ktorého ste čakali - toto je výhodná ponuka desaťročia! Teraz s PoE-out!
Provedení: Rackmount
Počet "U" pozic: 1
Ventilátory: (3) 40 x 40 mm
Šasi: Kovové
Tlačítka: Reset
Provozní teplota [°C]: -20 až 60
Hloubka [mm]: 297
Šířka [mm]: 443
Výška [mm]: 44
RAM [MB]: 64
CPU: QCA9531
Frekvence CPU [MHz]: 650
Počet CPU jader: 1
Velikost interního uložiště [MB]: 16
Management LAN: (1) 10/100Mbps
Sériový port: RJ45
Rychlosti LAN: (48) 10/100/1000Mbps
Gigabit LAN: Ano
Rychlosti SFP/SFP+/QSFP+: (4) 10Gbps + (2) 40Gbps xml-ph-3af, 802.3at, pasívne 24V, pasívne 48V
Rozpočet PoE [W]: 750
Max. spotreba energie [W]: 800
Napájanie cez konektor/zásuvku: 230 V AC