PPS-550FC
Vďaka veľkosti len 140 mm na dĺžku a plne modulárnemu manažmentu káblov sa séria Polaris ľahko inštaluje do akéhokoľvek systému pre štandardné zdroje ATX. Káble s dĺžkou 650 mm zaručujú, že tieto napájacie zdroje možno použiť aj vo veľkých stavbách. Či už je potrebné malé puzdro PSU pre kompaktný systém, alebo dlhšie káble pre veľké systémy, sérii Polaris môžete dôverovať, že svoju prácu vykoná s najvyšším výkonom a účinnosťou.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| VÝKON | |
| Model | Polaris 550W |
| Článok č. | PPS-550FC |
| EAN kód | 0753263076427 |
| Hmotnosť (bez obalu/s obalom) | 2.025 kg / 2.330 kg |
| Vstup striedavého prúdu | 100-240V / 8.0A |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| +5V | 20A |
| +3,3V | 20A |
| +5 V a +3,3 V kombinácia | 105W |
| +12V 1 | 45.8A / 550W |
| +12V 2 | - |
| +12V 1 a +12V 2 spolu | - |
| P.F. | >0,9 |
| -12V | 0,3A / 3,6W |
| +5VsB | 3.0A / 15W |
| Maximálny výkon | 550W |
| KONEKTORY | |
| 20+4PIN ATX | 1 |
| 8 PINOV EPS (4+4) | 2 |
| 8 PIN PCIe (6+2) | 2 |
| SATA | 6 |
| MOLEX | 3 |
| FLOPPY | 1 |
| DĹŽKA KÁBLA | |
| 20+4PIN ATX | 650 |
| 8 PINOV EPS (4+4) | 650/150 |
| 8 PIN PCIe (6+2) | 500/150 |
| SATA | 2x 450/150/150 |
| MOLEX | 450/150/150/150 |
| FLOPPY | Molex |
| FUNKCIE | |
| Špecifikácia | ATX 12V 2.4 |
| Faktor formy | PS II |
| Účinnosť | 80 PLUS® Gold |
| Rozmery (DxŠxV) | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Ventilátor | 120 mm tichý ventilátor |