Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. Výrobca  D-Link

D-Link

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
78 EUR
s DPH
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
138 EUR
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
322 EUR
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
153 EUR
s DPH
D-Link 12 AP upgrade for DWS-3160-24PCTyp príslušenstva:Aktivačný licencie k firewallu a routeru.
441 EUR
s DPH
D-Link 2-port 120G CXP Interface (for DXS-3600-32S only)Typ príslušenstva:Stacking Kity pre switche.
398 EUR
s DPH
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxxTyp príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.).
92 EUR
s DPH
NovinkaSkladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
D-Link COVR-1102 Wireless AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (2 pack)Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
109 EUR
s DPH
Novinka
D-Link COVR-1103 Wireless AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (3 pack)Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
164 EUR
s DPH
Novinka
D-Link COVR-2202 Wireless AC2200 Tri-Band Whole Home Mesh Wi-Fi System (2-Pack)Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
317 EUR
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
D-Link COVR-C1202 Wireless AC1200 Whole Home Wi-Fi system (2 pack)Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
162 EUR
s DPH
D-Link COVR-C1203 Wireless AC1200 Whole Home Wi-Fi system (3 pack)Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
231 EUR
s DPH