Dahua PFS3110-8ET-96-V2, 10portový neřízený stolní přepínač s 8portovým PoE
zdarma
38
%
Zľava
Kód:
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Dahua
Technické špecifikáciePort na prenos dát: Port 1-8: 8 × RJ-45 10/100 Mbps (PoE); Port 9: 1 × RJ-45 1
prečítajte si viac
Obľúbený
Porovnať
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
131.89
bez DPH
Bežná cena:
0
-Infinity
%)
/
ks
Do košíka
Váš dotaz
Sledovat
Zdieľať
Parametre
Výrobca:
Dahua
Kód:
EAN:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Popis
Technické špecifikácie
Napájanie: 48 V - 57 V DC
Prevádzková teplota: –30 °C až +65 °C
Prevádzková vlhkosť: 5% – 95% (RH)
Spotreba energie: Nečinnosť: 3W, Plné zaťaženie: 96W
Kapacita: 7,6 Gbps
Rýchlosť presmerovania paketov: 4,17 Mbps
Vyrovnávacia pamäť paketov: 1 Mbit
Veľkosť stola MAC: 8K
Komunikačný štandard: IEEE802.3 / IEEE802.3u / IEEE802.3X / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3z
Štandard PoE: IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/ IEEE802.3bt
Napájanie PoE: Port 1-2 až 90 W, Port 3-8 až 30 W, celkom až 96 W
Správa napájania: Áno
Priradenie pinov PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
PoE na veľké vzdialenosti: Prenos PoE na vzdialenosť 250 m
Ochrana pred bleskom: Výboj vzduchu: 8 kV, Kontaktný výboj: 6 kV
ESD ochrana: Bežný režim: 4 kV, Diferenciálny režim: 2 kV
Čistá hmotnosť: 0,54 kg
Celková hmotnosť: 1,35 kg
Rozmery produktu: 150 mm × 100 mm × 42 mm