Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX connector Customer Kit

Pridať do obľúbenýchDell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX connector Customer Kit
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu1330425
Part number407-BBOR
EAN produktu5397063819492
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Dell
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
116 EUR
Vaša cena bez DPH
81.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
98 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

General








Device Type

SFP (mini-GBIC) transceiver module




Form Factor

Plug-in module




Networking








Connectivity Technology

Wired




Cabling Type

1000Base-SX






Data Link Protocol

GigE




Data Transfer Rate

1 Gbps






Optical Wave Length

850 nm




Max Transfer Distance

1800 ft




Expansion / Connectivity








Interfaces

1 x Ethernet 1000Base-SX




 


 




Compatibility Information








Designed For

  • Dell Force10 MXL blade, S4810 High-Performance, S4820T, S50 High Performance Data Center Switch, S55, S60, Z9000, Z9500
  • Dell Force10 ExaScale E-Series E1200i, E600i
  • Dell Networking C1048P, C7004, C7008, C9010, N2024, N2024P, N2048, N2048P, N3024, N3024F, N3024P, N3048, N3048P, N4032, N4032F, N4064, N4064F, S3048-ON, S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON, X1008, X1008P, X1018, X1018P, X4012
  • Dell PowerConnect 2824, 2848, 3524, 3524P, 3548, 3548P, 5524, 5524P, 5548, 5548P, 6224, 6224F, 6224P, 6248, 6248P, 7024, 7024F, 7024P, 7048, 7048P, 7048R, 7048RA, 8024F, M8024, M8024-k
  • Dell PowerEdge FX2, VRTX, VRTX M520, VRTX M620
  • Dell EMC Networking N3132PX-ON, S4048-ON, X1026, X1026P, X1052, X1052P