Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7 m

Pridať do obľúbenýchDuplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7 m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.

Kód produktu10101540
Part numberDPX-50-LC/LC-OM3-7
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
11 EUR
Vaša cena bez DPH
7.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
9 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexný patch kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7 m

Kábel podporuje pripojenie 10 Gb/s

Technické informácie
Kategória: OM3
Priemer vlákna: 50/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-LC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 7 m
..
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Aktuálna cena produktu je9EUR  s dph
Váš e-mail