Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 7m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 7m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.

Kód produktu10102766
Part numberDPX-50-LC/LC-OM4-7
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Skladom
Bežná cena
19 EUR
Vaša cena bez DPH
12.40 EUR
Vaša cena vrátane DPH
15 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 7m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 7 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Aktuálna cena produktu je15EUR  s dph
Váš e-mail