Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 10m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 10m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, SC.

Kód produktu10101562
Part numberDPX-50-SC/SC-OM4-10
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
21 EUR
Vaša cena bez DPH
14.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
17 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-SC, LS0H, 10m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 40 Gb/s




















Technické informace
Kategorie: OM4
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 10 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: SC
Aktuálna cena produktu je17EUR  s dph
Váš e-mail