Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

XtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 1m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchXtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 1m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, E2000/APC.

Kód produktu10101590
Part numberFOP-E2LCA-D-1-9
EAN produktu8592457151470
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
18.68 EUR
Vaša cena vrátane DPH
22.60 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

XtendLan duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 1m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: E2000-LC
Brúsenie konektorov APC-APC
Dĺžka: 1 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: E2000/APC
Typ konektoru: LC
Aktuálna cena produktu je22.60EUR  s dph
Váš e-mail