Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

XtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 3m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchXtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 3m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, E2000/APC.

Kód produktu10101593
Part numberFOP-E2LCA-D-3-9
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
19.26 EUR
Vaša cena vrátane DPH
23.30 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Obojstranný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(APC), LS0H, 3 m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: E2000-LC
Brúsenie konektorov APC-APC
Dĺžka: 3 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Aktuálna cena produktu je23.30EUR  s dph
Váš e-mail