Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchDuplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.

Kód produktu1010099
Part numberDPX-09-LC/LC-1
EAN produktu5397039416816
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
7 EUR
Vaša cena bez DPH
4.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
5 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-LC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 1 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Aktuálna cena produktu je5EUR  s dph
Váš e-mail