Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m

Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.

Kód produktu10101566
Part numberDPX-09-LC/LC-20
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
14 EUR
Vaša cena bez DPH
9.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
11 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m


Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.




















Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 20 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Aktuálna cena produktu je11EUR  s dph
Váš e-mail