Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT and Computers
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

XtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 2m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchXtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 2m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.

Kód produktu10101602
Part numberFOP-LCSCA-D-2-9
EAN produktu8592457137184
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
7.27 EUR
Vaša cena vrátane DPH
8.80 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

XtendLan duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 2 m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Typ vlákna: 9/125 µm (G.652d)
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-SC
Brúsenie konektorov PC-APC
Dĺžka: 2 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Typ konektoru: SC
Aktuálna cena produktu je8.80EUR  s dph
Váš e-mail