Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 5m

Novinka
Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 5m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.

Kód produktu10101604
Part numberDPX-09-LCPC/SCAPC-5
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
10 EUR
Vaša cena bez DPH
6.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
8 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 5m


Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.




















Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-APC
Délka: 5 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: SC
Aktuálna cena produktu je8EUR  s dph
Váš e-mail