Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 5m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 5m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, SC.

Kód produktu10100996
Part numberDPX-09-LC/SC-5
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Skladom
Vaša cena bez DPH
6.94 EUR
Vaša cena vrátane DPH
8.40 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 5 m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-SC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 5 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Typ konektoru: SC
Aktuálna cena produktu je8.40EUR  s dph
Váš e-mail