Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

XtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(PC), LS0H, 1m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchXtendLan duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(PC), LS0H, 1m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, SC.

Kód produktu10101599
Part numberFOP-SCASC-D-1-9
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
9 EUR
Vaša cena bez DPH
5.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
7 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

XtendLan duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC(APC)-SC(PC), LS0H, 1m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: SC-SC
Brúsenie konektorov APC-PC
Dĺžka: 1 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: SC
Aktuálna cena produktu je7EUR  s dph
Váš e-mail