Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 5 m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchDuplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 5 m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, SC.

Kód produktu10101002
Part numberDPX-09-SC/SC-5
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
8 EUR
Vaša cena bez DPH
5.00 EUR
Vaša cena vrátane DPH
6 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 5 m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: SC-SC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 5 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: SC
Aktuálna cena produktu je6EUR  s dph
Váš e-mail