Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-ST, LS0H, 3m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-ST, LS0H, 3m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:SC, ST.

Kód produktu10101569
Part numberDPX-09-ST/SC-3
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
10 EUR
Vaša cena bez DPH
6.61 EUR
Vaša cena vrátane DPH
8 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, SC-ST, LS0H, 3 m

Duplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: SC-ST
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 3 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: SC
Typ konektoru: ST
Aktuálna cena produktu je8EUR  s dph
Váš e-mail