Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexný patch kábel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 0,5 m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchDuplexný patch kábel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 0,5 m
Typ vlákna:Multimode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.

Kód produktu10102472
Part numberDPX-50-LC/LC-OM4-05
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
8 EUR
Vaša cena bez DPH
5.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
7 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Duplexný patch kábel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 0,5 m

Kábel podporuje pripojenie 40 Gb/s

Technické informácie
Kategória: OM4
Priemer vlákna: 50/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-LC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 0,5 m
..
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Aktuálna cena produktu je7EUR  s dph
Váš e-mail