Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Ostatné príslušenstvo k serverom

HPE M-series 100GbE QSFP28 1310nm PSM4 500m Transceiver

Novinka
Pridať do obľúbenýchHPE M-series 100GbE QSFP28 1310nm PSM4 500m Transceiver
Typ príslušenstva:Transcievery.

Kód produktu973947
Part numberQ8J73A
 
Záruka:0 Rok(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
4115 EUR
Vaša cena bez DPH
3109.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
3731 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
HPE M-series 100GbE QSFP28 1310nm PSM4 500m Transceiver.
Typ príslušenstva: Transcievery
Aktuálna cena produktu je3731EUR  s dph
Váš e-mail