HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 P89316-425 je výkonný enterprise rack server nové generace navržený pro virtualizaci, databázové systémy, hybridní cloud, AI workloady a podnikové aplikace s vysokými nároky na výkon, bezpečnost a dostupnost.
Server využívá moderní platformu Intel® Xeon® 6, podporuje PCIe Gen5 infrastrukturu, DDR5 paměti až do kapacity 8 TB a pokročilé bezpečnostní technologie HPE Silicon Root of Trust. Konfigurace P89316-425 nabízí optimální kombinaci výpočetního výkonu, rychlého SSD úložiště a enterprise vzdálené správy pro moderní datová centra.
| Model | HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 |
| Produktové číslo | P89316-425 |
| Provedení | 2U Rack Server |
| Program | HPE Smart Choice EMEA |
| Procesor | Intel® Xeon® 6505P |
| Počet jader | 12 |
| Frekvence procesoru | 2.20 GHz |
| L3 Cache | 48 MB |
| TDP procesoru | 150 W |
| Počet procesorů | 1× osazen / podpora až 2 CPU |
| Typ paměti | HPE DDR5 Smart Memory ECC Registered |
| Instalovaná RAM | 64 GB (2× 32 GB) |
| Maximální kapacita RAM | Až 8 TB DDR5 |
| Rychlost pamětí | Až 6400 MT/s |
| Diskové pozice | 8× SFF hot-plug |
| Osazené disky | 2× HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF SSD |
| Typ disků | Enterprise Read Intensive SSD |
| Rozhraní disků | SATA 6G |
| Storage řadič | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes OCP SPDM Storage Controller |
| Cache řadiče | 4 GB |
| Síťová karta | Broadcom BCM57416 Ethernet 10Gb 2-port BASE-T Adapter |
| Síťové rozhraní | 2× 10GbE RJ-45 |
| Napájecí zdroje | 2× HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot-Plug |
| Ventilátory | 4× Standard Hot-Plug Fans |
| PCIe sloty | Až 8× PCIe Gen5 + 2× OCP 3.0 |
| Správa | HPE iLO 7, HPE OneView, HPE Compute Ops Management |
| Zabezpečení | TPM 2.0, Silicon Root of Trust, Secure Boot |
| Optická mechanika | Volitelná DVD-ROM přes Universal Media Bay |
| GPU akcelerace | Volitelná |
| Záruka | 3 roky NBD onsite |
Server využívá moderní procesory Intel® Xeon® 6 s podporou až 144 jader, DDR5 pamětí a PCIe Gen5 infrastruktury. Platforma přináší výrazné navýšení výkonu oproti předchozím generacím a optimalizaci poměru výkon/watt.
Konfigurace 8SFF poskytuje vysoký výkon a flexibilitu pro virtualizaci, databáze a enterprise aplikace.
HPE ProLiant Gen12 využívá bezpečnostní architekturu Silicon Root of Trust a Zero Trust framework pro ochranu serveru během celého životního cyklu.
Model P89316-425 je součástí programu HPE Smart Choice pro region EMEA, který nabízí předkonfigurované enterprise servery s rychlou dostupností a zjednodušenou implementací.
HPE ProLiant Compute DL380 Gen12 P89316-425 představuje moderní enterprise server s vysokým výkonem, pokročilým zabezpečením a flexibilní rozšiřitelností pro datová centra, virtualizaci, cloudová prostředí i AI workloady.
``` Zdroj datasheetu: Technické specifikace: QuickSpecs DL380 Gen12: Smart Choice informace:
.Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Pridať príspevok