Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Ostatné príslušenstvo k serverom

HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 1m Cable

Novinka
Pridať do obľúbenýchHPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 1m Cable
Typ príslušenstva:Kabeláž.

Kód produktu972069
Part numberQ1H63A
 
Záruka:0 Rok(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
240 EUR
Vaša cena bez DPH
182.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
219 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
..
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je219EUR  s dph
Váš e-mail