Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Ostatné príslušenstvo k serverom

HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 100m (12ft) Cable

Novinka
Pridať do obľúbenýchHPE Premier Flex MPO/MPO OM4 100m (12ft) Cable
Typ príslušenstva:Kabeláž.

Kód produktu972074
Part numberH6Z30A
 
Záruka:0 Rok(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
4029 EUR
Vaša cena bez DPH
3044.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
3653 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 100m (12ft) Cable.
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je3653EUR  s dph
Váš e-mail