LG HTV 43" 43UK762H - UHD NANO CELL, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 57.7mm
Kód: 1391411
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Uhlopriečka obrazovky:43"; TV tuner:Analógový, DVB-T (MPEG-2/4), DVB-C (MPEG-2/4); Technológia TV:LED; Formát obrazovky:16:9; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, RS-232.prečítajte si viac
Rozhranie:
HDMI, USB 2.0, RS-232
Uhlopriečka obrazovky:
43"
Technológia TV:
LED
TV tuner:
Analógový, DVB-T (MPEG-2/4), DVB-C (MPEG-2/4)
Popis LG HTV 43" 43UK762H - UHD NANO CELL, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 57.7mm
Diskusia k produktu LG HTV 43" 43UK762H - UHD NANO CELL, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 57.7mm