Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. RouterBOARD

MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchMikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC

Kód produktu1017642
Part numberS-C61DLC40D
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:MikroTik
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
25.87 EUR
Vaša cena vrátane DPH
31.30 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes

S-C61DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro připojení až 40 km.

CWDM ve vaší síti vám to umožní

  • Zvýšit efektivitu stávající optické sítě
  • Poskytujte škálovatelné a snadno implementovatelné služby optických kanálů
  • Snižte spotřebu elektřiny
  • Snižte náklady na údržbu a instalaci zařízení

Technické parametry

Optika

Formát:SFP

Pro typ kabelu:Single Mode

Přenosová rychlost:1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1610

Vzdálenost [km]:40

Typ převodu:CWDM

Konektory a rozhraní

Optické konektory:(2) LC

Všeobecné

Kompatibilita:Univerzální

Software

DDMI - diagnostika:Ano

.
Aktuálna cena produktu je31.30EUR  s dph
Váš e-mail