MikroTik MT48-480095-11DG, napájací adaptér 48V 0.95A, 45.6W, GPEN
Kód: 1017353
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Typ produktu:Napájacie adaptéry, PoE.prečítajte si viac
Kód:
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Stav:
Popis MikroTik MT48-480095-11DG, napájací adaptér 48V 0.95A, 45.6W, GPEN
Diskusia k produktu MikroTik MT48-480095-11DG, napájací adaptér 48V 0.95A, 45.6W, GPEN