MikroTik SAW36-240-1500 Napájecí zdroj 24V 1,5A
Kód: 1711149
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Originál Mikrotik spínaný napájecí zdroj 24V 36W pro jednotky RouterBOARD. Technické specifikace: Vprečítajte si viac
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Stav:
Popis MikroTik SAW36-240-1500 Napájecí zdroj 24V 1,5A
Diskusia k produktu MikroTik SAW36-240-1500 Napájecí zdroj 24V 1,5A