Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT and Computers
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

Mikrotik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchMikrotik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1015324
Part numberS-3553LC20D
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:MikroTik
Skladová dostupnosť:Skladom
Vaša cena bez DPH
53.14 EUR
Vaša cena vrátane DPH
64.30 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

MikroTik S-35/53LC20D

Je to dvojica modulov SFP, S-35LC20D je jednovidový (SM) modul SFP s max. dátová priepustnosť 1.25G a konektor LC, vlnová dĺžka pre vysielanie je 1310 nm a pre príjem 1550 nm. Maximálna dĺžka spojenia je 20 km s podporou DDM.
S-53LC20D sa od S-35LC20D líši tým, že vysiela pri 1550 nm a prijíma pri 1310 nm. Oba moduly pracujú v pároch a umožňujú súčasné odosielanie/preberanie cez jeden optický kábel.
Moduly sú testované a plne kompatibilné s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Môže sa používať s inými jednotkami ako MikroTik.

Technické špecifikácie:

Kód produktu S-3553LC20D
Rýchlosť 1.25G
Vlnová dĺžka 1310nm/1550nm
Vid Jeden režim (SM)
Max. spojovacia vzdialenosť 20 km
Konektor LC
Formát SFP

Užitočné odkazy:


..
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je64.30EUR  s dph
Váš e-mail