Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

Pridať do obľúbenýchMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1015324
Part numberS-3553LC20D
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:MikroTik
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
70 EUR
Vaša cena bez DPH
49.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
59 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

MikroTik S-35/53LC20D



Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. datovou propustností 1.25G a LC konektorem, vlnová délka pro vysílání je 1310nm a pro příjem 1550nm. Maximální délka spoje 20km s podporou DDM.
The S-53LC20D se liší od S-35LC20D vlnovou délkou vysílání 1550nm a příjmem na 1310nm. Oba moduly tedy pracují v páru a umožňují současný upload/download po jednom optickém kabelu.
Moduly jsou otestovány a plně kompatibilní s RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Je možné použít i s jinými jednotkami než MikroTik.






Technické specifikace:



















Kód produktu S-3553LC20D
Rychlost 1.25G
Vlnová délka 1310nm/1550nm
Vid Jednovidový (SM - Single Mode)
Max. vzdálenost spoje 20km
Konektor LC
Formát SFP

Užitečné odkazy:






.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je59EUR  s dph
Váš e-mail