Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

Novinka
Pridať do obľúbenýchMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1017146
Part numberS-4554LC80D
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:MikroTik
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
86 EUR
Vaša cena bez DPH
60.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
73 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

MikroTik S-4554LC80D



S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm






Technické specifikace:



















Kód produktu S-4554LC80D
Rychlost 1.25G
Vlnová délka 1490 / 1550, 1550 / 1490
Vid Jednovidový (SM - Single Mode)
Max. vzdálenost spoje 80km
Konektor LC
Formát SFP

Užitečné odkazy:






.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je73EUR  s dph
Váš e-mail