Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

Mikrotik SFP (miniGBIC) modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550 nm, LC duplex

Novinka
Pridať do obľúbenýchMikrotik SFP (miniGBIC) modul S-55DLC80D, SM, 80km, 1.25G, 1550 nm, LC duplex
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1017150
Part numberS-55DLC80D
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:MikroTik
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
48 EUR
Vaša cena bez DPH
26.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
32 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

MikroTik S-55DLC80D

S-55DLC80D je jednovidový gigabitový modul SFP s vlnovou dĺžkou 1550 nm a dvoma konektormi LC na vzdialenosť až 80 km. Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od spoločnosti Mikrotik a tiež so zariadeniami od iných výrobcov "cisco compatibile".

Technické špecifikácie:

Kód produktu S-55DLC80D
Rýchlosť 1.25G
Vlnová dĺžka 1550 nm
Vid Jeden režim (SM)
Max. spojovacia vzdialenosť 80 km
Konektor LC duplex
Formát SFP

Užitočné odkazy:


..
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je32EUR  s dph
Váš e-mail