Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

Mikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC

Novinka
Pridať do obľúbenýchMikrotik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 1/10/25Gbps, 1310nm, 10km, 2xLC
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1017488
Part numberXS+31LC10D
EAN produktu10300662
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:MikroTik
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
137 EUR
Vaša cena bez DPH
104.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
125 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

MikroTik XS+31LC10D



S+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podporující i nižší rychlosti 1 Gbps i 10 Gbps s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Perfektní volba například pro MikroTik zařízení CCR2004-1G-12S+2XS.



Vysoká hodnota MTBF, která je 200 000 hodin při 25°C zajišťuje modulu velmi dlouhý život.























Technické specifikace
Optika
Formát:SFP, SFP+, SFP28
Pro typ kabelu:Single Mode
Přenosová rychlost:1 Gbps, 10 Gbps, 25 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]:10
Typ přenosu:2-vláknový
Konektory a rozhraní
Optické konektory:(2) LC
Obecné
Kompatibilita:Cisco
Software
DDMI - diagnostika:Ano


Užitečné odkazy:






.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 1000 Mbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je125EUR  s dph
Váš e-mail