Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k rozvádzačom

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex

Novinka
Pridať do obľúbenýchOEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex
Typ príslušenstva:Optické vane, rozvádzače.

Kód produktu1030914
Part numberOPC-24SCDBK
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Lexi-NET
Skladová dostupnosť:Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bežná cena
4 EUR
Vaša cena bez DPH
1.67 EUR
Vaša cena vrátane DPH
2 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex



Spojky:



  • SC/SC single-mode duplex - najdete pod kódem 10101068 (PN: SC/SC DPX-SM)

  • SC/SC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1045714 (PN: SC/SC DPX-MM)

  • záslepka SC duplex - najdete pod kódem 1030908 (PN: ZASLOPTSC-D)

.
Typ príslušenstva: Optické vane, rozvádzače
Aktuálna cena produktu je2EUR  s dph
Váš e-mail