Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická spojka singlemode simplex E2000-E2000, APC

Pridať do obľúbenýchOptická spojka singlemode simplex E2000-E2000, APC
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:E2000/APC.

Kód produktu10101627
Part numberE2000/E2000 SPX-SM APC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:LYNX CS
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
11 EUR
Vaša cena bez DPH
7.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
9 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Simplexní spojka


Konektor: E2000/E2000

Broušení: APC

Typ vlákna: Singlemode

.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kábla: Spojka
Typ konektora: E2000/APC
Aktuálna cena produktu je9EUR  s dph
Váš e-mail