Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická spojka singlemode simplex E2000-E2000, APC

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchOptická spojka singlemode simplex E2000-E2000, APC
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Spojka; Typ konektora:E2000/APC.

Kód produktu10101627
Part numberE2000/E2000 SPX-SM APC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
7 EUR
Vaša cena bez DPH
5.00 EUR
Vaša cena vrátane DPH
6 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Simplexné spojenie


Konektor: E2000/E2000

Brúsenie: APC Typ vlákna: jednovidové
..

Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Spojka
Typ konektoru: E2000/APC
Aktuálna cena produktu je6EUR  s dph
Váš e-mail