Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k rozvádzačom

Optická vana výsuvná 2U, 48x SC duplex, černá

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchOptická vana výsuvná 2U, 48x SC duplex, černá
Typ príslušenstva:Optické vane, rozvádzače.

Kód produktu1030943
Part numberOPVANALE48SCD
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Vaša cena bez DPH
28.02 EUR
Vaša cena vrátane DPH
33.90 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
2U optický výsuvný zásobník, 48x SC duplex, kompatibilný s kazetami Optronics, čierny
  • Pevná konštrukcia - hrúbka materiálu 1,5 mm
  • Vypálený čierny matný semolinový lak
  • Rukoväte pre ťahacie prvky 2ks
  • Dva vymeniteľné káblové vstupy pre 2x priamy vstup a 1x uhlový vstup
  • pevná strana 48 číslovaných pozícií pre 48 x SC Duplex
  • Sada samorezných skrutiek na upevnenie spojok
  • 2x priechodky PG 13.5, uťahovacie pásky
  • 1x montážna súprava M6 (4x skrutka, 4x podložka, 4x matica)
  • gumová priechodka
  • sada uťahovacích pások
  • vaňa môže byť vybavená až štyrmi kazetami Optronics (PN: OPT-SPT01) , kapacita každej kazety je 24 zvarov, t. j. celkovo max. 92 vlákien
spojky
  • SC/SC single-mode duplex - nájdete pod kódom 10101068 (PN: SC/SC DPX-SM)
  • SC/SC multi-mode duplex - nájdete pod kódom 1045714 (PN: SC/SC DPX-MM)
  • sC duplexná zástrčka - nájdete pod kódom 1030908 (PN: ZASLOPTSC-D)
..
Typ příslušenství: Optické vany, rozvaděče
Aktuálna cena produktu je33.90EUR  s dph
Váš e-mail