Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchPigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Pigtail; Typ konektora:SC.

Kód produktu10101623
Part numberPIG-09-SCAPC-01
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
2 EUR
Vaša cena bez DPH
0.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
1 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Pigtail SM 9/125, OS2, konektor SC(APC), LS0H, 1m

Optický jednovidový pigtail

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: SC
Brúsenie konektorov APC
Dĺžka: 1 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Pigtail
Typ konektoru: SC
Aktuálna cena produktu je1EUR  s dph
Váš e-mail