Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)

Pridať do obľúbenýchPlanet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)
Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Kód produktu1018334
Part numberFT-801
EAN produktu4711213680519
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:Planet
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
66 EUR
Vaša cena bez DPH
40.00 EUR
Vaša cena vrátane DPH
48 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast Ethernet určené pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Díky tomu, že se jedná o skutecné přepínače, jsou jednotlivé propojované síťové segmenty vždy kolizně odděleny a tudíž jejich dosah je vždy maximální. - 1 port 100 Base-TX, Full Duplex (100/200 Mbps), AutoNegotiation (10/100Mbps) - IEEE 802.3µ - 1 port 100 Base-FX, Full Duplex (100/200 Mbps) - IEEE 802.3µ, multi mode 50/125 µm, 62,5/125 µm, dosah 2 km - 1k MAC adres, 128kB buffer, přepínání Store and Forward, neblokující - FT-801 - ST konektor - FT-802 - SC konektor - FT-803 – MT-RJ konektor - podpora LFP (link fault pass through) a LLCF (link loss carry forward) a LLR (link loss return) - napájení z externího adaptéru 5V(2A) DC.
Technológia konvertora: Fast Ethernet 10/100Mbps
Aktuálna cena produktu je48EUR  s dph
Váš e-mail