Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Počítačové komponenty
  4. Káble a redukcie (okrem LAN)

PremiumCord Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR s USB až na 40km

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchPremiumCord Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR s USB až na 40km
Input:HDMI; Output:HDMI.

Kód produktu475962
Part numberkhext400-4
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:PremiumCord
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
629 EUR
Vaša cena bez DPH
467.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
561 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
PremiumCord Optický HDMI extender 4K@60Hz 4:4:4 HDR s USB až na 40km, používá pro přenos nekomprimovaného obrazu optické vlákno s konektory LC, pomocí optických switchů je možno obraz zobrazit na mnoho obrazovek a na velkou vzdálenost v nejvyšší kvalitě bez komprimace a zpoždění. Optický extender patří ke špičce v HDMI extenderech. Přenášejte obrazové a zvukové signály HDMI a USB na vzdálenost až 40 km pomocí optických kabelů. Kromě toho můžete přenášet signály dálkového ovládání IR do zdrojového zařízení. Zdrojové zařízení tak můžete ovládat z přijímače. Pomocí tohoto vysoce výkonného video systému můžete napájet mnoho přijímačů na velikou vzdálenost pomocí optického přepínače. Tato sada se skládá z modulu vysílače a přijímače a je zvláště vhodná pro přenos signálů HDMI a USB (klávesnice +myš) na velké vzdálenosti. Ideální pro spojení mezi budovami nebo velkými průmyslovými komplexy. - Extender umožňuje propojení jeden na jeden nebo za pomoci optického switche zapojení jeden na mnoho přijímačů nebo dokaskády. - Sestava se skládá z vysílače, přijímače, dvou SFP+ optických modulů, dvou napájecích zdrojů a kabelů pro IR ovládání. - Žádné zkreslení a nulové zpoždění - obraz je přenášen v nekompresované podobě. - Optické konektory LC (SFP+ optické moduly v sadě). - Součástí setu jsou dva špičkové SFP+ moduly pro připojení LC optického kabelu - Optické vlákno: LC Singlemode 09/125 µ, Simplex. - Vlnová délka: 1270/1330nm - Připojení HDMI: Typ A, zásuvka - Připojení USB (klávesnice+ myš) - Zapojení jeden na jeden, jeden na mnoho nebo do kaskády - Přenosová vzdálenost: až 40 km - HDMI rozlišení obrazu: 4K při 25/30/50/60Hz, 1080p při 50/60 Hz,1080i při 50/60Hz, 720p při 50/60 Hz a další - Verze HDMI: 2.0 - Podporuje HDR10 - Podporuje HDCP - Podporuje HDMI ARC , eARC - Umožňuje přenos RS232 signálů - Přijímače jsou vybaveny S/PDIF výstupním audio portem - Tři LED indikátory funkcí - Vzdálený přenos IR signálu: 20 - 60 kHz - Odolný proti přepětí, industriální design - Provozní teplota: -20 až +60 ° C - Provozní vlhkost: 0-90% (nekondenzující) - Provozní napětí: 5 V / DC / 2 A - Rozměry: D 123 x Š 115 x V 30 mm - Váha: TX:420g, RX420g - Materiál: hliníkový kryt - Černá barva Obsah balení 1x modul vysílače 1x přijímací modul 2x SFP+ optické moduly v sadě 2x IR propojovací kabely 2x napájecí zdroje 1x Manuál.
Input: HDMI
Output: HDMI
Aktuálna cena produktu je561EUR  s dph
Váš e-mail