Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Počítačové komponenty
  4. Káble a redukcie (okrem LAN)

PremiumCord Optický HDMI extender FULL HD 1080p až na 40km

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchPremiumCord Optický HDMI extender FULL HD 1080p až na 40km
Input:HDMI; Output:HDMI.

Kód produktu475957
Part numberkhext400-1
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:PremiumCord
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
222 EUR
Vaša cena bez DPH
169.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
203 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
PremiumCord Optický HDMI extender FULL HD 1080p až na 40km Přenášejte obrazové a zvukové signály HDMI na vzdálenost až 40 km pomocí optických kabelů. Kromě toho můžete přenášet signály dálkového ovládání IR do zdrojového zařízení. Zdrojové zařízení tak můžete ovládat z přijímače. Pomocí tohoto vysoce výkonného video systému můžete napájet až 16 přijímačů na vzdálenost až 5 km pomocí dalšího optického přepínače. Tři LED diody na přední straně vysílače a přijímače vás vždy informují o stavu zařízení. Tato sada se skládá z modulu vysílače a přijímače a je zvláště vhodná pro přenos signálů HDMI na velké vzdálenosti. Ideální pro spojení mezi budovami nebo velkými průmyslovými komplexy. - Optický konektor LC - Optické vlákno: SMF - Vlnová délka: 1310/1550nm - Připojení HDMI: Typ A, zásuvka - Připojení optickými vlákny: LC Simplex, zásuvka - Součástí setu jsou dva špičkové SFP moduly pro připojení LC optického kabelu - Přenos: 150 Mb / s - Přenosová vzdálenost: až 40 km - Nejvyšší možné rozlišení: Full HD, 1080p / 60 Hz - HDMI rozlišení vstupu: 480i při 60 Hz, 480p při 60 Hz, 576i při 50 Hz, 576p při 50 Hz, 720p při 50/60 Hz, 1080i při 50/60 Hz, 1080p při 50/60 Hz - Výstupní rozlišení HDMI: 1080p při 60 Hz, 720p, 576p, 480p - Verze HDMI: 1.3 - Verze HDCP: 1.4 - LED indikátor funkce - TMDS šířka pásma: 10,2 Gpbs - Vlnová délka vysílače: 1310 nm (TX), 1550 nm (RX) - Vlnová délka přijímače: 1550 nm (RX), 1310 nm (TX) - Vstupní a výstupní signál DDC: 5 Vp-p (TTL) - Vzdálené směrování IR signálu: 20 - 60 kHz - Odolný proti přepětí - Provozní teplota: -20 až +60 ° C - Provozní vlhkost: 0-90% (nekondenzující) - Provozní napětí: 5 V / DC / 2 A - Spotřeba energie: Vysílací modul: <3 W / Přijímací modul: <3W - Rozměry: D 138 x Š 81,5 x V 24 mm - Materiál: hliníkový kryt - Černá barva - Hmotnost: Vysílací modul: 180 g / Přijímací modul: 180 g - Výstupní signál z vysílače lze přes optický switch připojit až na 16 přijímačů a zobrazit na 16 monitorů Obsah balení 1x modul vysílače 1x přijímací modul 2x IR propojovací kabely 2x napájecí zdroje 1x Manuální.
Input: HDMI
Output: HDMI
Aktuálna cena produktu je203EUR  s dph
Váš e-mail