Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Príslušenstvo k zálohovacím systémom

QNAP optický modul SFP+ QXP-32G2FC

Novinka
Pridať do obľúbenýchQNAP optický modul SFP+ QXP-32G2FC

Kód produktu1145516
Part numberTRX-32GFCSFP-SR
EAN produktu4713213516102
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:QNAP
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
349 EUR
Vaša cena bez DPH
240.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
289 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Strážny pes

QNAP optický modul SFP+ QXP-32G2FC

Multimode optický modul

  • Tři rychlosti: 28,05 Gb/s/ 14,025 Gp/s/ 8,5 G/p
  • Podpora multimódových kabelů LC FC s 32 Gb/s, až 100 metrů (328,08 ft.)
.
Aktuálna cena produktu je289EUR  s dph
Váš e-mail