Registrace dealerské ceny: https://docs.google.com/forms/d/1sWwsswsbBk36eZx4CJrfl47qUvrORQyYz7kMjrt2f_c/prefill Popis produktu Dvoupásmový cenově dostupný bezdrátový router podporující 2,4 GHz i 5 GHz pásmo, 802.11ac standard s přenosovou rychlostí 300 + 866 Mbps, má 4 fixní všesměrové antény se ziskem 5 dBi a je speciálně navržený pro byty, obytné budovy, malé obchody a podobné instalace. Router nabízí kabelově 10/100 Mbps WAN port a 3x 10/100 Mbps LAN porty. Klíčové vlastnosti • Dual Band, Wi-Fi 5 (802.11ac) • 2x2 MU-MIMO, 300 + 866 Mbps • Podpora Reyee Mesh - kompatibilní s RG-EW1200 a RG-EW1200G PRO • Lokální nebo vzdálená správa přes Ruijie Cloud • (1) 10/100 Mbps WAN + (3) 10/100 Mbps LAN • IPv6 routování • PPTP VPN klient Obsah balení • Zařízení • Napájecí adaptér 12V/0.6A • Patch kabel Technické parametry Bezdrátové vlastnosti Bezdrátové frekvence:2.4 + 5 GHz (dual band) WiFi standardy:802.11ac, 802.11ac - wave2, 802.11n, 802.11a, 802.11b/g MU-MIMO:Ano Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]:866 Přenosová rychlost - 2.4GHz [Mb/s]:300 Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]:20 Vysílací výkon 5GHz [dBm]:27 Šifrování:WPA-PSK/WPA2-PSK 2.4GHz MIMO:2 x 2 5GHz MIMO:2 x 2 Typ antény:Fixní Počet fixních antén:4 Roaming:Ano Zisk antény [dBi]:5 Obraz Technologie a vymoženosti:Reyee Mesh, Cloud Management Konektory a rozhraní Rychlosti WAN:(1) 10/100Mbps Rychlost LAN:(3) 10/100Mbps Napájení Max. spotřeba energie [W]:8,2 Napájení přes konektor/svorkovnici:12V / 0,6A Fyzické charakteristiky Použití:Vnitřní Tlačítka:Reset Provozní teplota [°C]:0 až 45 Hmotnost [g]:220 Šířka [mm]:182 Výška [mm]:32 Hloubka [mm]:120 Software Operační mód:AP Router, Repeater Podpora IPv6:Ano Výchozí IP adresa:192.168.110.1 Výchozí jméno a heslo:Nastavuje se při prvním spuštění.