Samsung MT LED LCD monitor 27" Odyssey LS27BG400EUXEN-Flat,IPS,1920 x 1080,1ms,240Hz,HDMI,DisplayPort
zdarma
23
%
Zľava
Kód:
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Samsung
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:VESA, Pivot, G-Sync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Energetická trieda:E; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.
prečítajte si viac
Obľúbený
Porovnať
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
193.72
bez DPH
Bežná cena:
0
-Infinity
%)
/
ks
Do košíka
Váš dotaz
Sledovat
Zdieľať
Parametre
Výrobca:
Samsung
Kód:
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozlíšenie:
1920×1080 (Full HD)
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
Pivot, VESA
Energetická trieda:
E
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Vlastnost:
Rovný
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Doba odezvy (ms):
1
Jas (cd/m2):
400
Popis
Technické špecifikácie
Hodnota atribútu
Veľkosť obrazovky (trieda) 27
ploché / zakrivené Ploché
veľkosť aktívneho displeja (VxH) (mm) 596.736 x 335.664 mm
zakrivenie obrazovky N/A
pomer strán 16:09
typ panelu IPS
jas (typický) 400 cd/?
špičkový jas (typický) N/A
jas (min) 320 cd/?
kontrastný pomer Statický 1000:1 (typ)
dynamický kontrastný pomer Mega ? DCR
hDR (vysoký dynamický rozsah) HDR10
rozlíšenie 1 920 x 1 080
čas odozvy (ms) 1ms
uhol pohľadu (H/V) 178°/178°
podpora farieb Max. 16,7M
farebný gamut (pokrytie DCI) N/A
pokrytie sRGB 99%
pokrytie Adobe RGB N/A
maximálna snímková frekvencia 240 Hz
Všeobecná funkcia Samsung MagicRotation Auto N/A
eco Saving Plus Áno
senzor pohybu Eco N/A
senzor Eco Light Áno
0.00 W Režim vypnutia N/A
režim šetrenia očí Áno
bez blikania Áno
obraz v obraze Nie
obrázok po obrázku Nie
aktívna kryštálová farba N/A
quantum Dot Color N/A
herný režim Nie
veľkosť obrázka N/A
super nabíjanie USB N/A
daisy Chain N/A
certifikácia systému Windows Windows10
freeSync N/A
g-Sync N/A
časovač vypnutia Plus Áno
bezdrôtové nabíjanie smartfónov N/A
optimalizácia veľkosti obrazovky N/A
čierny ekvalizér N/A
režim nízkeho vstupného oneskorenia N/A
optimalizácia obnovovacej frekvencie N/A
vlastný kľúč N/A
super Arena Gaming UX N/A
hDMI-CEC N/A
automatické prepínanie zdrojov Áno
automatický prepínač zdrojov+ N/A
adaptívny obraz Áno
uSB-C Power Boost N/A
ultraširokouhlé zobrazenie hry N/A
Inteligentná služba Inteligentný typ N/A
operačný systém N/A
bixby N/A
tV Plus N/A
univerzálny sprievodca N/A
podpora aplikácie SmartThings N/A
smartThings N/A
mobil na obrazovku - zrkadlenie, DLNA N/A
zobrazenie ťuknutím N/A
vzdialený prístup N/A
zrkadlenie zvuku N/A
connectShare™ (USB 2.0) NEUPLATŇUJE SA
Rozhranie Bezdrôtový displej Nie
d-Sub Nie
dVI Nie
dvojlinkové DVI Nie
display Port 1 EA
display Port Verzia 01.II
display Port Out Nie
výstup Display Port Verzia N/A
port minidisplej č
hDMI 1 EA
verzia HDMI 2.0
audio In Nie
slúchadlá Áno
porty USB N/A
rozbočovač USB verzia 3.0x3ea
uSB-C Nie
thunderbolt 3 N/A
nabíjacie napájanie Thunderbolt 3 (port 1) N/A
nabíjacie napájanie Thunderbolt 3 (port 2) N/A
ethernet (LAN) N/A
wiFi N/A
bluetooth N/A
Reproduktor zvuku Nie
Prevádzkové podmienky Teplota 10 ~ 40 ?
vlhkosť 10 ~ 80, nekondenzujúca %
Kalibrácia Továrenské ladenie ÁNO
zabudovaný kalibračný motor N/A
lUT (vyhľadávacia tabuľka) Bitová hĺbka N/A
šedá rovnováha N/A
korekcia rovnomernosti N/A
režim farieb CUSTOM, STANDARD, CINEMA, DYNAMIC CONTRAST, HIGH BRIGHT, sRGB
cMS (softvér na správu farieb) N/A
správa o továrenskej kalibrácii N/A
Farba dizajnu ČIERNA
typ stojana HAS
hAS (výškovo nastaviteľný stojan) 120.0mm(±5.0mm)
naklonenie -3.0°(±2.0°) ~ +22.0°(±2.0°)
otočný -15.0°(±2.0°) ~ +15.0°(±2.0°)
pivot -92.0°(±2.0°) ~ +92.0°(±2.0°)
nástenná montáž 100 x 100
Eco ENERGY STAR Áno
trieda energetickej účinnosti E
recyklovaný plast N/A
Napájanie Napájanie AC 100~240V
spotreba energie (max.) 48 W
spotreba energie (typ) 21.0 W
spotreba energie (DPMS) 0.50 W
spotreba energie (režim vypnutia) 0.30 W
spotreba energie (ročne) 31 kWh/rok
typ Interné napájanie
Rozmery Súprava Rozmery so stojanom (ŠxVxH) 614.7 x 571.1 x 244.8 mm
rozmery súpravy bez stojana (ŠxVxH) 614.7 x 376.6 x 85.4 mm
rozmery balenia (ŠxVxH) 685.0 x 168.0 x 469.0 mm
Sada závaží Závažie so stojanom 5.3 kg
nastavenie hmotnosti bez stojana 3.6 kg
hmotnosť balenia 7 kg
Dĺžka napájacieho kábla príslušenstva 1.5 m
kábel D-Sub N/A
kábel DVI N/A
kábel HDMI Áno
kábel HDMI na DVI N/A
kábel DP N/A
kábel USB typu C N/A
kábel Thunderbolt 3 N/A
mini displej Pohlavie Nie
inštalácia CD Áno
zvukový kábel N/A
uSB 2.0 Kábel N/A
uSB 3.0 Kábel N/A
diaľkový ovládač N/A
Zrieknutie sa zodpovednosti Zrieknutie sa zodpovednosti N/A
Diskusia k produktu
Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Pridať príspevok
Pridať príspevok
Meno:
Váš e-mail:
Váš odkaz:
Storno
Odoslat
Naposledy navštívené produkty