SAMSUNG MT OLED Gaming Monitor 27" Odyssey LS27HG612SUXEN - 2560x1440, 240Hz, HDMI, DP, Pivot
Kód: 10619809
Skladom
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:E; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort.prečítajte si viac
Kód:
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
16:9
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort
Výbava:
VESA, Pivot, Nastaviteľná výška
Energetická trieda:
E
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
OLED
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
HDMI, DP
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
10
HDMI počet:
1
DP počet:
1
HDMI verze:
2.1
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
3,8
Jas (cd/m2):
200
Popis SAMSUNG MT OLED Gaming Monitor 27" Odyssey LS27HG612SUXEN - 2560x1440, 240Hz, HDMI, DP, Pivot
Diskusia k produktu SAMSUNG MT OLED Gaming Monitor 27" Odyssey LS27HG612SUXEN - 2560x1440, 240Hz, HDMI, DP, Pivot