Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

Optický SFP modul SM/MM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s,SC,20km,DDM(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchOptický SFP modul SM/MM (1550nm/1310nm), WDM, 1,25 Gb/s,SC,20km,DDM(CISCO,DELL,Planet,ZyXEL,TP-LINK,UBNT,MikroTik komp.)
Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode, Multimode.

Kód produktu1017185
Part numberXL-MGB-LXBD
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Skladom
Vaša cena bez DPH
20.50 EUR
Vaša cena vrátane DPH
24.80 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Optický SFP modul XtendLan SM/MM (1550nm/1310nm) WDM s DDM

Kompatiiblní s CISCO, DELL, Planet, ZyXEL, TP-LINK, UBNT, MikroTik

!!! Funkční pouze s protikusem XL-MGB-LXAD !!!

Dosah 20km

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode, WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1350nm. Ekvivalent Cisco GLC-BX-U-I
Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.
Jsou vybaveny Digital Diagnostic & Monitoring. V přepínačích a konvertorech vybavených podporou DDM jsou schopny diagnostikovat amplitudu optického signálu.
Lze používat i pro multimode, dlouhodobě ověřeny aplikace na 50/125um vláken s dosahem 1km bez použití mode condition kabelů.

Technické specifikace:
Typ modulu: SFP
Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s
Konektor: SC simplex
Typ vlákna: singlemode/multimode
Vlnová délka: 1550 nm / 1310 nm
Dosah: 20 km
Citlivost: -21 dBm
.
Typ vlákna: Multimode
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Aktuálna cena produktu je24.80EUR  s dph
Váš e-mail