Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP kompatibilní = ekvivalent JD094B, JD119B)

Pridať do obľúbenýchSFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP kompatibilní = ekvivalent JD094B, JD119B)
Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.

Kód produktu1018276
Part numberXL-MTB-LRv2
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:XtendLan
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
73 EUR
Vaša cena bez DPH
45.83 EUR
Vaša cena vrátane DPH
55 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm.



Ekvivalent k HP JD094B. HP kompatibilní se sériemi přepínačů HP48xxx, 58xx,75xx,95xx. Není kompatibilní s přepínači HP ProCurve. Multirate Fiber channel.



Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.



Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Typ modulu: SFP+


Konektor: LC duplex


Vlnová délka: 1310 nm


Typ vlákna: Singlemode


Dosah spojení: až 20 km


Přenosová marže: 11 dB


Citlivost: -14 dBm


Přenosová rychlost: 10,7 Gb/s

.
Typ vlákna: Singlemode
Technológia SFP modulu: 10 Gbps
Rozhranie tlače: SFP+
Aktuálna cena produktu je55EUR  s dph
Váš e-mail