Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HPE komp.

Pridať do obľúbenýchSFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HPE komp.
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu703487
Part numberSPS-7110WHPE (J4859D OEM)
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
25 EUR
Vaša cena bez DPH
8.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
10 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HPE komp.

Dosah 10 km
Formát SFP
Kompatibilita HPE (PROVISION), Huawei
Typ konektoru LC duplex
Přenosový protokol 1Gbps Ethernet, FIBRE CHANNEL 1x
Přenosová rychlost 1,25Gbps
Typ přenosu 2 vlakna
Vlnová délka1310nm
DMI diagnostika ano
Power Budget (dB) 10
Pro vlákno/ kabel SM
Provozní rozsah teplot 0 až 70°C
Reciever overload (dBm) -3
Reciever sensitivity (dBm) -20
Spektrální šířka (nm) 4
Transmiter power (dBm) -10 až -3
Typ detektoru (Rx) InGaAs PIN-TIA
Typ vysílače (Tx) MQW FP

.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Aktuálna cena produktu je10EUR  s dph
Váš e-mail