Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Ostatné príslušenstvo k serverom

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP BLADE kompatibilní

Pridať do obľúbenýchSFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP BLADE kompatibilní
Typ príslušenstva:Kabeláž.

Kód produktu703473
Part numberSFP28-SR-25G-BLD (845398-B21)
 
Záruka:0 Rok(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
244 EUR
Vaša cena bez DPH
104.17 EUR
Vaša cena vrátane DPH
125 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP BLADE kompatibilní.
Typ príslušenstva: Kabeláž
Aktuálna cena produktu je125EUR  s dph
Váš e-mail