Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 3 m

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchSimplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 3 m
Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, E2000/APC.

Kód produktu10101619
Part numberSPX-09-E2000APC/LCPC-3
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobca:OEM
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
20 EUR
Vaša cena bez DPH
13.33 EUR
Vaša cena vrátane DPH
16 EUR
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Simplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, E2000(APC)-LC(PC), LS0H, 3 m

Simplexný optický jednovidový prepojovací kábel. Dizajn LS0H.

Technické informácie
Kategória: OS2
Priemer vlákna: 9/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: E2000-LC
Brúsenie konektorov APC-PC
Dĺžka: 3 m
..
Typ vlákna: Singlemode
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Aktuálna cena produktu je16EUR  s dph
Váš e-mail